ACT AC7040
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 1 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| HDMI-versie | 1.3 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 1 |
| Afmeting - Breedte | 12,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 16 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,5 cm |
| Gewicht | 137 gram |
| SKU | AC7040, 8716065395549 | |
| EAN | 8716065395549 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 28 augustus 2019 |