ACT AC7046
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Stroomadapter inbegrepen | |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Grijs |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Afmeting - Breedte | 26 cm |
| Afmeting - Diepte | 12 cm |
| Afmeting - Hoogte | 7 cm |
| Gewicht | 700 gram |
| SKU | AC7046 | |
| EAN | 8716065451078 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 16 november 2020 |