Club 3D CSV-1564
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| USB Type-C | 3 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 10.000 Mbit/s |
| Hoofdtelefoon aansluiting | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| VGA (D-sub)-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | 1 |
| HDMI-versie | 1.3 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| USB Type-C | 3 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Afmeting - Breedte | 35 cm |
| Afmeting - Diepte | 75 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 266 gram |
| SKU | CSV-1564 | |
| EAN | 8719214471323 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 juli 2019 |