Dell DELL-UD22
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Stroomadapter inbegrepen | |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer | |
| LED-indicatoren |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Afmeting - Breedte | 7,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 16,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,3 cm |
| Gewicht | 416 gram |
| SKU | DELL-UD22 | |
| EAN | 5397184718841, 0884116431442 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 14 juli 2022 |