Dell WD19DC
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Hoofdtelefoon aansluiting | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| HDMI-versie | 2.0b |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Afmeting - Breedte | 20,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,9 cm |
| Gewicht | 585 gram |
| SKU | DELL-WD19DC, 210-ARJE, WD19DC | |
| EAN | 5397184187203, 5704174083818 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 juni 2019 |