Lenovo ThinkPad Pro Dock for ThinkPad L440
| LAN Aansluiting | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 3 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Stroomadapter inbegrepen | |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| VGA (D-sub)-uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 3 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 3 |
| Afmeting - Breedte | 34,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 16,25 cm |
| Afmeting - Hoogte | 5,56 cm |
| Gewicht | 910 gram |
| SKU | 40A10090DK, 40A10090UK | |
| EAN | 0888772093174, 0888772093129 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 16 februari 2015 |