Lenovo ThinkPad Ultra Docking Station (40AJ0135EU)
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 4 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Stroomadapter inbegrepen | |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Combo koptelefoon/microfoon port | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| VGA (D-sub)-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 4 |
| Afmeting - Breedte | 15,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 37,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 5,41 cm |
| Gewicht | 810 gram |
| SKU | 40AJ0135EU | |
| EAN | 0192076019854 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 23 maart 2018 |