Panasonic CF-VEB331U
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 4 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 2 |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| VGA (D-sub)-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | 1 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 4 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 2 |
| Afmeting - Breedte | 36 cm |
| Afmeting - Diepte | 18,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 1.600 gram |
| SKU | CF-VEB331U | |
| EAN | 4549077841841 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 18 januari 2018 |