Port Designs 901907
| LAN Aansluiting | |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Afmeting - Breedte | 10 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 176 gram |
| SKU | 901907 | |
| EAN | 3567049019075 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 13 mei 2022 |