StarTech.com DK30C2DAGPD
| LAN Aansluiting | |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 1 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 1 |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Microfoon/line-in ingang | |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C versie | 3.0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 1 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 1 |
| Afmeting - Breedte | 6 cm |
| Afmeting - Diepte | 12 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,9 cm |
| Gewicht | 200 gram |
| SKU | DK30C2DAGPD | |
| EAN | 0065030878746 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 juni 2019 |