StarTech.com HB31CM4CPD3
| LAN Aansluiting |
| Hostinterface | USB Type-C |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| Microfoon/line-in ingang |
| Afmeting - Breedte | 6 cm |
| Afmeting - Diepte | 13,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 160 gram |
| SKU | HB31CM4CPD3 | |
| EAN | 0065030888097 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 2 september 2022 |