StarTech.com USB3DOCKH2DP
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 5 |
| Aantal USB 3.1 poorten | 5 |
| Gewicht totaal | 0,38 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Mac OS |
| Hostinterface | USB 3.0 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | |
| Stroomadapter inbegrepen | |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Geheugenkaartlezer |
| LAN Aansluiting | |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Combo koptelefoon/microfoon port | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 5 |
| Aantal USB 3.1 poorten | 5 |
| Afmeting - Breedte | 8,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 27 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,4 cm |
| Gewicht | 378 gram |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| HDMI-uitgang |
| Gewicht totaal | 0,38 kg |
| Afmeting - Breedte | 8,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 27 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,4 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Mac OS |
| SKU | USB3DOCKH2DP | |
| EAN | 0065030860918, 5054629885406 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 21 december 2015 |