Toshiba Hi Speed Port Replicator II
| LAN Aansluiting | |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 4 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.1 poorten | 2 |
| Kleur | Zwart |
| LAN Aansluiting | |
| Microfoon/line-in ingang | |
| VGA (D-sub)-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | 1 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 4 |
| Aantal USB 3.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.1 poorten | 2 |
| Afmeting - Breedte | 37,94 cm |
| Afmeting - Diepte | 16,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,15 cm |
| SKU | PA3916E-1PRP | |
| EAN | 4026203865419, 3540260061368 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 18 januari 2012 |