Parrot Mambo Fly
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Cameraresolutie | 0,3 MPixel |
| GPS |
| Aantal motors | 4 |
| Maximale vlieghoogte | 20 m |
| Maximale vliegtijd | 9 min. |
| Accu | 550 mAh |
| Gewicht | 63 gram |
| Breedte | 18 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Cameraresolutie | 0,3 MPixel |
| Maximale framerate | 60 fps |
| GPS | |
| Versnellingsmeter | |
| Gyroscoop |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 4.0 |
| Wi-Fi | |
| USB |
| SKU | PF727008, PF727008AA | |
| EAN | 3520410045684 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 mei 2018 |