Kobo Aura HD White
- Bekijk onze review
- Alle e-readers
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslagcapaciteit | 4.096 GB |
| Scherm grootte | 6,8 inch |
| Pixeldichtheid | 265 ppi |
| Opslagcapaciteit | 4.096 GB |
| Geheugenkaart - microSD |
| Scherm grootte | 6,8 inch |
| Resolutie | 1080x1440 |
| Pixeldichtheid | 265 ppi |
| Touchscreen |
| MP3-speler |
| USB aansluiting | |
| Hoofdtelefoon aansluiting |
| Accuduur (uur) | 30 uur |
| Hoogte | 175,7 mm |
| Breedte | 11,7 mm |
| Dikte | 128,3 mm |
| Gewicht | 240 gram |
| ePUB | |
| TXT | |
| MOBI | |
| RTF | |
| HTML | |
| JPEG |
| SKU | N204-KBO-W | |
| EAN | 0681495005529 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 1 mei 2013 |
Kobo timmert hard aan de weg met nieuwe e-readers. Onlangs ontvingen we de Aura HD en de gloednieuwe Aura. De ultieme e-reader is... welke van de twee?
27 september 2013 15:00