Kobo Glo HD
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslagcapaciteit | 4.096 GB |
| Scherm grootte | 6 inch |
| Pixeldichtheid | 299 ppi |
| Opslagcapaciteit | 4.096 GB |
| Geheugenkaart - SD | |
| Geheugenkaart - microSD |
| Scherm grootte | 6 inch |
| Scherm type | E Ink Carta |
| Resolutie | 1072x1440 |
| Pixeldichtheid | 299 ppi |
| Aantal grijstinten | 16 |
| Touchscreen | |
| Touchbediening type | Vinger |
| Type touch-detectie | Optisch |
| Processor kloksnelheid | 1.000 MHz |
| WiFi | |
| WiFi standaard | 802.11n |
| USB aansluiting | |
| Hoofdtelefoon aansluiting |
| Accuduur (uur) | 1.440 uur |
| Hoogte | 157 mm |
| Breedte | 115 mm |
| Dikte | 9,2 mm |
| Gewicht | 180 gram |
| Aantal lettertypen | 10 |
| Aantal font groottes | 48 |
| Regelafstand instelbaar | |
| Marges instelbaar | |
| Woordenboeken |
| ePUB | |
| ePUB3 | |
| TXT | |
| MOBI | |
| CBR | |
| CBZ | |
| RTF | |
| HTML | |
| TIFF | |
| GIF | |
| PNG | |
| BMP | |
| JPEG |
| SKU | N437-KU-BK-K-EP, GLO HD 6IN EPD XGA, GLO HD | |
| EAN | 0681495007080 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 april 2015 |