Kobo Kobo Nia
| Opslagcapaciteit | 8.192 GB |
| Scherm grootte | 6 inch |
| Pixeldichtheid | 212 ppi |
| Opslagcapaciteit | 8.192 GB |
| Scherm grootte | 6 inch |
| Resolutie | 758x1024 |
| Pixeldichtheid | 212 ppi |
| Touchscreen |
| USB aansluiting | |
| Hoofdtelefoon aansluiting |
| Accuduur (uur) | 168 uur |
| Accucapaciteit | 1.000 mAh |
| Hoogte | 159 mm |
| Breedte | 112 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Gewicht | 172 gram |
| ePUB | |
| TXT | |
| MOBI | |
| CBR | |
| CBZ | |
| RTF | |
| HTML | |
| TIFF | |
| GIF | |
| PNG | |
| BMP | |
| JPEG |
| SKU | N306KUBKKEP | |
| EAN | 0681495007998 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 juli 2020 |