Kobo Sage Black
| Opslagcapaciteit | 32.768 GB |
| Scherm grootte | 8 inch |
| Pixeldichtheid | 300 ppi |
| Ingebouwde schermverlichting |
| Opslagcapaciteit | 32.768 GB |
| Scherm grootte | 8 inch |
| Scherm type | E Ink Carta |
| Resolutie | 1920x1440 |
| Pixeldichtheid | 300 ppi |
| Touchscreen | |
| Ingebouwde schermverlichting | |
| Temperatuur verlichting instelbaar |
| Processor kloksnelheid | 1.800 MHz |
| Geheugen | 512 MB |
| WiFi | |
| WiFi standaard | 802.11b/g/n |
| 4G (ingebouwd) | |
| Bluetooth | |
| USB aansluiting | |
| Hoofdtelefoon aansluiting |
| Hoogte | 181,4 mm |
| Breedte | 160,5 mm |
| Dikte | 7,6 mm |
| Gewicht | 240,8 gram |
| Aantal lettertypen | 12 |
| ePUB | |
| ePUB3 | |
| TXT | |
| MOBI | |
| CBR | |
| CBZ | |
| RTF | |
| HTML | |
| TIFF | |
| GIF | |
| PNG | |
| BMP | |
| JPEG |
| SKU | N778-KU-BK-K-EP | |
| EAN | 0681495008476 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 11 oktober 2021 |