Sony Reader Pocket Edition Black
- Bekijk onze review
- Alle e-readers
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Scherm grootte | 5 inch |
| Pixeldichtheid | 200 ppi |
| Accuduur (pagina's) | 6.800 pagina's |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Geheugenkaart - SD | |
| Geheugenkaart - microSD |
| Scherm grootte | 5 inch |
| Resolutie | 600x800 |
| Pixeldichtheid | 200 ppi |
| Aantal grijstinten | 8 |
| Touchscreen |
| Processor | Freescale i.MX31L ARM1136JF-S |
| Processortype | ARM |
| Processor kloksnelheid | 532 MHz |
| MP3-speler |
| WiFi | |
| USB aansluiting | |
| Hoofdtelefoon aansluiting |
| Accuduur (pagina's) | 6.800 pagina's |
| Accuduur (uur) | 336 uur |
| Hoogte | 157,5 mm |
| Breedte | 107 mm |
| Dikte | 10,2 mm |
| Gewicht | 220 gram |
| ePUB | |
| TXT | |
| DOC | |
| BBeB | |
| RTF |
| SKU | PRS300B | |
| EAN | 4905524603019 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 18 september 2009 |
Hoewel de schijnwerpers nu vooral op tablets gericht lijken, zijn voor digitaal lezen e-readers moeilijk te verslaan. Hardware.Info testte er 10 en legt uit hoe ze werken.
20 september 2010 08:30
Twee weken geleden werd in Berlijn de jaarlijkse IFA beurs gehouden waar elektronicaproducenten traditiegetrouw hun nieuwste producten tonen. Hardware.Info was erbij en in deze uitzending bespreken we de meest opvallende nieuwtjes.
18 september 2009 04:00