Adata AHD720 2TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,05 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Vingerafdruklezer |
| Afmeting - Breedte | 9,79 cm |
| Afmeting - Diepte | 12,94 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,02 cm |
| Gewicht | 211 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 3 jaar |
| SKU | AHD720-2TU3-CBK, AHD720-2TU31-CBK | |
| EAN | 4712366963382 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 17 augustus 2015 |