Adata DashDrive Durable HD650 1TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,09 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Stroomvoorziening via USB | |
| Vingerafdruklezer |
| Afmeting - Breedte | 12,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 201 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 3 jaar |
| SKU | AHD650-1TU3-CBK, AHD650-1TU31-CBK | |
| EAN | 4713435799154, 5052184256907 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 maart 2014 |