Adata HD710 Pro 1TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,08 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power LED |
| Afmeting - Breedte | 9,85 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,15 cm |
| Afmeting - Hoogte | 13,33 cm |
| Gewicht | 270 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | AHD710P-1TU31-CBK | |
| EAN | 4713218460394 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 8 november 2017 |