Adata HD710 Pro 2TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,05 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power LED |
| Afmeting - Breedte | 9,85 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,67 cm |
| Afmeting - Hoogte | 13,33 cm |
| Gewicht | 390 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | AHD710P-2TU31-CBK | |
| EAN | 4713218460424 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 september 2017 |