Adata HV611 1TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Vingerafdruklezer |
| Afmeting - Breedte | 11,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,5 cm |
| Gewicht | 151 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | AHV611-1TU3-CBK | |
| EAN | 4712366960039 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 mei 2015 |