Dane-Elec SO-Mobile 320GB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 0,79 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,16 cm |
| Afmeting - Hoogte | 12,5 cm |
| Gewicht | 190 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | SO-MB3320UB-OT2 | |
| EAN | 5390800096569 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 maart 2009 |