Dane-Elec So Ready+ 1.5TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 16 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Gewicht | 850 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | SO-RD215TUBE | |
| EAN | 5390800109542 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 mei 2010 |