Digittrade RS256 250GB Silver
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 250 GB | |
| USB interface | USB 2.0 | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,60 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 250 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 15 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,3 cm |
| Gewicht | 250 gram |
| Kleur | Zilver |
| SKU | DG-RS256-250SSD | |
| EAN | 4260111194227 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 12 januari 2022 |