Freecom External Hard Drive 250GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 250 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 250 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 2 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 20 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 750 gram |
| Kleur | Zilver |
| SKU | 27034 | |
| EAN | 4021801270344 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |