Freecom Hard Drive Classic II 1.5TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| Rotatiesnelheid | 8.212 rpm |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 11,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 17,6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,2 cm |
| Gewicht | 760 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 34573 | |
| EAN | 4021801345738 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 1 augustus 2010 |