Freecom Hard Drive Quattro 2TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| FireWire interface | FireWire 800 |
| eSATA interface |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| FireWire interface | FireWire 800 |
| eSATA interface |
| Afmeting - Breedte | 15,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 14,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 43 cm |
| Gewicht | 1.400 gram |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| SKU | 32226 | |
| EAN | 4021801322265 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 juli 2009 |