Freecom Hard Drive Secure 1,5TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| eSATA interface |
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| eSATA interface | |
| Vingerafdruklezer |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 15 cm |
| Afmeting - Diepte | 16,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 1.290 gram |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| SKU | 32325 | |
| EAN | 4021801323255 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 19 mei 2010 |