Freecom Hard Drive Secure 1TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Cache | 2 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 15,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 14,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 4,3 cm |
| Gewicht | 1.400 gram |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| SKU | 31975, 65-031975 | |
| EAN | 4021801319753, 4016138573091 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 juli 2009 |