Freecom Hard Drive XS 1.5TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| Afmeting - Breedte | 11,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 18,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,1 cm |
| Gewicht | 860 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 32232, FREEC HARD DRIVE XS 1.5 T | |
| EAN | 4021801322326 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 juli 2009 |