Freecom Hard Drive XS 1TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| FireWire interface | FireWire 400 |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 16 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| FireWire interface | FireWire 400 |
| Afmeting - Breedte | 11,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 18,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,1 cm |
| Gewicht | 860 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 31973 | |
| EAN | 4021801319739 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 9 april 2009 |