Freecom Hard Drive XS 3.0 2TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 8.212 rpm |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Afmeting - Breedte | 18,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 31 cm |
| Gewicht | 860 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 34138 | |
| EAN | 4021801341389 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 18 februari 2010 |