Freecom Mobile Drive Classic 160GB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 160 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 160 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 8,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 13,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 300 gram |
| SKU | 29411 | |
| EAN | 4021801294111 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |