Freecom Mobile Drive Classic 3.0 1TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 7,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,2 cm |
| Gewicht | 140 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 35610, 4043718153718 | |
| EAN | 4021801356109 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 september 2014 |