Freecom Mobile Drive Classic II 1TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 8.212 rpm |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 11,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,2 cm |
| Gewicht | 140 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 34913, 4021801349132 | |
| EAN | 4021801349132, 3610170037088 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 23 augustus 2010 |