Freecom Mobile Drive Classic II 320GB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Vingerafdruklezer |
| Afmeting - Breedte | 11,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 12 cm |
| Gewicht | 140 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 33576 | |
| EAN | 4021801335760, 3610170001911 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 27 oktober 2009 |