Freecom Mobile Drive Classic III 320GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface |
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| USB On-The-Go compatible | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop | |
| Backup / synchronisatie knop | |
| Power LED | |
| Activity LED |
| Afmeting - Breedte | 7,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 12 cm |
| Gewicht | 140 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 35606 | |
| EAN | 4021801356062, 3610170005865 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 5 april 2011 |
Juist voor externe harde schijven en SSD's is USB 3.0 een geschenk uit de hemel: weg met de snelheidsbeperkingen van de vorige versie, externe opslag zonder bottleneck!
27 november 2011 05:59