Freecom Mobile Drive Secure 640GB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 640 GB |
| Opgegeven capaciteit | 640 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| Afmeting - Breedte | 13,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17,6 cm |
| Gewicht | 175 gram |
| SKU | 33996 | |
| EAN | 4021801339966 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 14 oktober 2009 |
Deze week kijken we naar twee touchscreens, de S2210T monitor van Dell en het aanraakgevoelige scherm van de HP Pavilion DV3-2250ed notebook. Daarnaast aandacht voor twee gadgets, een RFID beveiligde externe harddisk van Freecom en een noise cancelling hoofdtelefoon van Bose. En last but not least bespreken we de nieuwe WD TV Live mediaspeler van Western Digital.
6 november 2009 04:00