Freecom Mobile Drive XXS 1TB (USB 3.0)
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| eSATA interface | ||
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,08 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Gemeten capaciteit | 931,5 GB |
| Merk / Type | Seagate ST1000LM025 |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface | |
| USB On-The-Go compatible | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop | |
| Backup / synchronisatie knop | |
| Power LED | |
| Activity LED |
| Afmeting - Breedte | 7,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 10,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,3 cm |
| Gewicht | 155 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 56007 | |
| EAN | 4021801560070, 3012015033000 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 8 september 2011 |