Freecom Mobile Drive XXS 2TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 2.048 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface |
| Opgegeven capaciteit | 2.048 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Stroomvoorziening via USB | |
| Vingerafdruklezer |
| Afmeting - Breedte | 10,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 7,9 cm |
| Gewicht | 155 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 56334 | |
| EAN | 4021801563347, 1052015015912, 7112014012535 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 11 augustus 2014 |