Freecom Mobile Drive XXS 500GB (USB 3.0)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface |
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Form factor schijf | 1.0 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 11,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 155 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 56005, 4021801560056 | |
| EAN | 4021801560056, 5053460702019 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 8 september 2011 |