Freecom Mobile Drive XXS 500GB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface |
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| Gemeten capaciteit | 464 GB |
| Merk / Type | Samsung HM500LX |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface | |
| USB On-The-Go compatible | |
| Stroomvoorziening via USB | |
| Vingerafdruklezer |
| Power knop | |
| Backup / synchronisatie knop | |
| Power LED | |
| Activity LED |
| Afmeting - Breedte | 8 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0,95 cm |
| Gewicht | 150 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 31258, 31454 | |
| EAN | 4021801314543, 3540260056180, 5021801314153 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 juli 2009 |