Freecom Tough Drive Sport 250GB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 250 GB |
| Opgegeven capaciteit | 250 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| Afmeting - Breedte | 15,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 260 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 31648 | |
| EAN | 4021801316486 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 30 januari 2009 |