G-Technology G-Drive Thunderbolt 3 10TB Silver
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 10.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Opgegeven capaciteit | 10.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Thunderbolt versie | Thunderbolt 3 |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 13 cm |
| Afmeting - Diepte | 21 cm |
| Afmeting - Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 1.240 gram |
| Kleur | Zilver |
| SKU | 0G05379, 0G05379-1 | |
| EAN | 0705487204742 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 14 juli 2017 |