G-Technology G-Raid Thunderbolt 3 12TB Silver
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 12.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Opgegeven capaciteit | 12.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Aantal bays | 2 |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Thunderbolt versie | Thunderbolt 3 |
| Hot-swap drive bays | |
| RAID 0 | |
| RAID 1 |
| Afmeting - Breedte | 13 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 9,09 cm |
| Gewicht | 3.000 gram |
| Aantal ventilatoren | 1 |
| Kleur | Zilver |
| SKU | 0G05754, 0G05754-1 | |
| EAN | 0705487204964 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 16 augustus 2017 |