G-Technology G-Raid Thunderbolt 3 28TB Silver
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 28.000 GB |
| Thunderbolt interface |
| Opgegeven capaciteit | 28.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Aantal bays | 2 |
| Thunderbolt interface | |
| Thunderbolt versie | Thunderbolt 3 |
| RAID 0 | |
| RAID 1 |
| Afmeting - Breedte | 13 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 9,1 cm |
| Gewicht | 2.980 gram |
| Kleur | Zilver |
| SKU | 0G10415-1, 0G10415 | |
| EAN | 0705487208115 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 25 januari 2021 |