G-Technology G-Speed Shuttle XL Thunderbolt 3 64TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 64.000 GB |
| Thunderbolt interface |
| Opgegeven capaciteit | 64.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| Aantal bays | 8 |
| Thunderbolt interface | |
| Thunderbolt versie | Thunderbolt 3 |
| Hot-swap drive bays |
| Afmeting - Breedte | 17,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,51 cm |
| Afmeting - Hoogte | 38,51 cm |
| Gewicht | 11 gram |
| Aantal ventilatoren | 2 |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 0G05860 | |
| EAN | 0705487205565 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 19 april 2018 |